
Монтажна опора (естакада) висока JCB Tools 25т (1 шт) JCB-TZ250002
11 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59868
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стенд для осі 25-тонний JCB, JCB-TZ250002 — це міцний і надійний одновісний стенд, спеціально розроблений для забезпечення підвищеної безпеки та стійкості під час технічного обслуговування або ремонту транспортних засобів.
Основні характеристики та переваги:
- Обладнаний повністю регульованим механізмом фіксації, що дає змогу надійно зафіксувати стенд на різній висоті від 680 мм до 968 мм, що дає змогу розміщувати транспортні засоби вагою до 25 тонн
- Регульований фіксувальний штифт для надійного регулювання висоти
- Сталева конструкція з антикорозійним покриттям для довговічності
- Широка основа (460х460 мм) для додаткової стійкості та безпеки.
- Сталевий упор (130х103 мм) увігнутої форми — посилена конструкція для підвищених навантажень.
- Двошарове фарбування - зносостійке матове.
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 25000 кг |
| Висота підйому | 968 мм |
| Висота підхоплення | 680 мм |
| Власна вага | 38.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 698 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 460 мм |
| Довжина майданчика | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



