
Підставка під вантажний транспорт JCB Tools 10т (1 шт) JCB-TZ100001
6 650 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 59571
Відправка з 22 квітня 2026+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стенд для осі 10-тонний JCB, JCB-TZ100001 — це міцний і надійний одновісний стенд, спеціально розроблений для забезпечення підвищеної безпеки та стійкості під час технічного обслуговування або ремонту транспортних засобів.
Основні характеристики та переваги:
- Обладнаний повністю регульованим механізмом фіксації, що дає змогу надійно зафіксувати стенд на різній висоті від 450 мм до 698 мм, що дає змогу розміщувати транспортні засоби вагою до 10 тонн
- Регульований фіксувальний штифт для надійного регулювання висоти
- Сталева конструкція з антикорозійним покриттям для довговічності
- Широка основа (330х330 мм) для додаткової стійкості та безпеки.
- Сталевий упор (122х81 мм) увігнутої форми — посилена конструкція для підвищених навантажень.
- 7 рівнів встановлення висоти (455, 515, 575, 640, 698 мм) з надійним сталевим фіксатором.
- Двошарове фарбування - зносостійке матове.
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Висота підйому | 698 мм |
| Висота підхоплення | 450 мм |
| Власна вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 330 мм |
| Довжина майданчика | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



