
Домкрат пляшковий JCB Tools 12т JCB-TH91204
1 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 58017
Відправка з 22 квітня 2026+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшковий домкрат з вантажопідйомністю 12 тонн представляє собою високоефективний інструмент для підняття вантажних транспортних засобів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи
Основні особливості та переваги:
- Професійна конструкція насосу забезпечує ефективне підняття без додаткових зусиль
- Система зберігання масла, забезпечує безперебійнічть та безпечність у роботі без витоків масла
- Швидка фіксація висоти завдяки плавній роботі підйомного циліндру надає ефективності та точності в роботі
- Ґвинт регулювання для мікро керування висотою підйому з точністю до міліметру
- Випускний клапан для регулювання тиску всередині домкрату та контролю його підіймання чи опускання
- Компактні розміри дозволять ергономічно розподілити Ваш робочий простір
- Надміцна суцільна сталева конструкція з довговічним покриттям
- Спеціальний профіль, що підходить для більшості вантажних автомобілів зі стандартним кліренсом та інших видів транспорту з підвищеним кліренсом
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перенавантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Toolsв Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 230 мм |
| Висота підхоплення | 460 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






