
Домкрат підкатний гідравлічний JCB Tools 3,5т JCB-T83502
9 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JCB-T83502
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 3.5 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи.
Особливістю даної моделі є наявність допоміжної педалі для швидкого та ефективного підняття автомобілю. Спрощує роботу у невеликих, вузьких приміщеннях.
Основні особливості та переваги:
- Професійна конструкція насосу забезпечує ефективне підняття без додаткових зусиль
- Швидка фіксація висоти надає ефективності та точності в роботі
- Система контрольованого плавного опускання, що гарантує безпеку Вам та автомобілю при зниженні висоти
- Гумова накладка захищає автомобіль від подряпин та деформацій
- Підйомна педаль для пришвидшення роботи, особливо в малих приміщеннях
- Поворотні задні колеса сприяють легкому маневруванню та точному позиціонуванню в обмежених просторах
- Компактні розміри дозволять ергономічно розподілити Ваш робочий простір
- Надміцна суцільна сталева конструкція з довговічним покриттям
- Спеціальний профіль, що підходить для більшості автомобілів з середнім та високим кліренсом
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перенавантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник Högert Technik в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 500 мм |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 37.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 346 мм |
| Довжина | 685 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 100 ₴






