
Домкрат підкатний гідравлічний JCB Tools 2,0 т JCB-T825051
3 500 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 58032
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 2.5 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи.
Основні особливості та переваги:
- Професійна конструкція насосу забезпечує швидке та ефективне підняття без додаткових зусиль
- Швидка фіксація висоти надає ефективності та точності в роботі
- Система контрольованого плавного опускання, що гарантує безпеку Вам та автомобілю при зниженні висоти
- Гумова накладка захищає автомобіль від подряпин та деформацій
- Поворотні задні колеса сприяють легкому маневруванню та точному позиціонуванню в обмежених просторах
- Компактні розміри дозволять ергономічно розподілити Ваш робочий простір
- Надміцна суцільна сталева конструкція з довговічним покриттям
- Спеціальний профіль, що підходить для легкових автомобілів із низьким кліренсом
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перенавантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 214 мм |
| Довжина | 569 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴






