
Дриль пневматичний JCB Tools 10 MM JCB-RP7810 (RP7102)
2 210 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58338
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматична дриль - це надійний ручний інструмент, що підійде для монтажу/демонтажу різноманітних кріплень, а також для невеликих слюсарних робіт. Пневматична система забезпечує високу продуктивність та швидкість виконання. Також інструмент виконаний згідно з нормами та вимогами безпеки й ергономіки. Особливістю даної моделі є безключовий патрон, що робить інструмент гнучким у використанні, без прив'язаки до насадок з одним хвостовиком.
Комплектація:
- Набір біт насадок 7 одиниць
- Штуцер для повітряного шлангу 1/4"
- Пляшка з мастилом
Основні особливості й переваги:
- Компактний дизайн дозволяє з легкістю та комфортом працювати в будь-якому місці
- Міцний якісний патрон виконаний з сертифікованого композиту, що забезпечує високу стійкість до ударів
- Надійний перемикач напрямку має фіксований механізм, що запобігає випадковому перемиканню
- Покращений повітрозабірник для зменшення пошкоджень при технічному обслуговуванні
- Ергономічний курок з плавним приємним ходом, чудово реагує на силу Вашого натискання
- Комфортне руків'я забезпечить міцний хват руки та не дасть висковзнути в найвідповідальніший момент
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 105 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴




