
Гайковерт пневматичний JCB Tools 1", 3480 NM JCB-RP7495
15 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58332
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний пневматичний ударний гайковерт розроблений для виконання екстремальних завдань - закручування/відкручування прикипілих болтів, гайок, різьбових з'єднань в автотранспорті, будівництві, промисловій техніці. Молоток оснащений найсучаснішим ударним механізмом, вся потужність якого досягається одним молотком, вбудованим в корпус. Молоток, який обертається навколо шарніра, не вимагає ніяких додаткових штифтів або деталей. Пневматична система перетворює рутинну роботу в задоволення. Інструмент виконаний згідно з нормами та вимогами безпеки й ергономіки. Дана модель оснашена 2" дюймовим валом з високолегованої сталі, що дозволяє швидко та ефективно відпрацьовувати з різноманітнішими кріпленнями. Також гайковерт обладнаний регулюванням обертової потужності, що робить його гнучким в підході до роботи. Гайковерт обладнаний подвійним руків'ям для комфортної роботи з габаритними насадками.
Основні особливості й переваги:
- Максимальний робочий тиск 6.3 бар; швидкість обертання на холостому ході 2800 об/хв; максимальний момент, що крутить, на закручування 3486 Нм; максимальний момент, що крутить, на відкручування 4200 Нм; вхідний отвір під повітря 1/2"; мінімальний діаметр шланга 16 мм; витрата повітря 340 л/хв.
- Оснащений 4-швидкісним перемикачем крутного моменту для збільшення та зменшення рівня крутного моменту.
- Зрозумілий дизайн, що дозволить з легкістю та комфортом приступити до роботи відразу після розпакування
- Міцний хвостовик виконаний з високолегованої сталі, що забезпечує високу стійкість до ударів
- Зрозумілість в деталях - орбітальний тригер простий та зрозумілий у використанні
- Надійний перемикач напрямку має фіксований механізм, що запобігає випадковому перемиканню
- Покращений повітрозабірник для зменшення пошкоджень при технічному обслуговуванні
- Ергономічний курок з плавним приємним ходом, чудово реагує на силу Вашого натискання
- Прорезинене руків'я забезпечить міцний хват руки та не дасть висковзнути в найвідповідальніший момент
- В комплекті зі штуцером, набором шестигранних ключів та баночкою мастила
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Максимальний крутний момент | 3480 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 340 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Внутрішній діаметр шланга | 16 мм |
| Вага | 18.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 600 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка









