
Гайковерт пневматичний JCB Tools 3/4", 1800 NM JCB-RP7460
8 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58329
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний гайковерт - це надійний інструмент, що підійде для монтажу/демонтажу різноманітних кріплень в найефективніший спосіб. Пневматична система перетворює рутинну роботу в задоволення. Інструмент виконаний згідно з нормами та вимогами безпеки й ергономіки. Особливістю даної моделі є потужний ударний механізм Twin Hammer, що дозволяє відкручувати найпроблемніші крплення - заржавілі, зі скощеною головкою, збитою різьбою і тд.
Основні особливості й переваги:
- Технічні характеристики: посадковий квадрат 3/4", різьблення під повітря 1/4", максимальний крутний момент на відкручування - 1800 Нм, максимальна кількість обертів - 7000 об/хв, тиск - 6.3 бар, мінімальний внутрішній діаметр шланга 10мм.
- Компактний дизайн дозволяє з легкістю та комфортом працювати в будь-якому місці
- Міцний хвостовик виконаний з високолегованої сталі, що забезпечує високу стійкість до ударів
- Зрозумілість в деталях - орбітальний тригер простий та зрозумілий у використанні
- Надійний перемикач напрямку має фіксований механізм, що запобігає випадковому перемиканню
- Покращений повітрозабірник для зменшення пошкоджень при технічному обслуговуванні
- Ергономічний курок з плавним приємним ходом, чудово реагує на силу Вашого натискання
- Прорезинене руків'я забезпечить міцний хват руки та не дасть висковзнути в найвідповідальніший момент
- В комплекті із штуцером та баночкою мастила
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Максимальний крутний момент | 2000 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 050 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка









