
Гайковерт пневматичний комлект JCB Tools 1/2", 610 NM JCB-RP9515KIT
5 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58331
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний гайковерт - це надійний інструмент, що підійде для монтажу/демонтажу різноманітних кріплень в найефективніший спосіб. Пневматична система перетворює рутинну роботу в задоволення. Інструмент виконаний згідно з нормами та вимогами безпеки й ергономіки.
Комплектація:
- Торцеві головки: 9,10,11,12,13,14,17,19,22,24,27 мм
- 5" дюймовий подовжувач
- Масляний бак
- Шестигранний ключ
- Міні-маслянка
Основні особливості й переваги:
- Компактний дизайн дозволяє з легкістю та комфортом працювати в будь-якому місці
- Міцний хвостовик виконаний з високолегованої сталі, що забезпечує високу стійкість до ударів
- Зрозумілість в деталях - орбітальний тригер простий та зрозумілий у використанні
- Надійний перемикач напрямку має фіксований механізм, що запобігає випадковому перемиканню
- Покращений повітрозабірник для зменшення пошкоджень при технічному обслуговуванні
- Ергономічний курок з плавним приємним ходом, чудово реагує на силу Вашого натискання
- Прорезинене руків'я забезпечить міцний хват руки та не дасть висковзнути в найвідповідальніший момент
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 050 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка










