
Гайковерт пневматичний JCB Tools 1/2", 610 NM JCB-RP9515
4 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58330
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний гайковерт - це надійний інструмент, що підійде для монтажу/демонтажу різноманітних кріплень в найефективніший спосіб. Пневматична система перетворює рутинну роботу в задоволення. Інструмент виконаний згідно з нормами та вимогами безпеки й ергономіки.
Основні особливості й переваги:
- Технічні характеристики: посадковий квадрат 1/2", штуцер під повітря 1/4", максимальний крутний момент на закручування - 610 Нм, максимальний крутний момент на відкручування - 1200 Нм, максимальна кількість обертів - 8500 об/хв, тиск - 6.3 бар, мінімальний діаметр повітряного шлангу - 10мм.
- Компактний дизайн дозволяє з легкістю та комфортом працювати в будь-якому місці
- Міцний хвостовик виконаний з високолегованої сталі, що забезпечує високу стійкість до ударів
- Зрозумілість в деталях - орбітальний тригер простий та зрозумілий у використанні
- Надійний перемикач напрямку має фіксований механізм, що запобігає випадковому перемиканню
- Покращений повітрозабірник для зменшення пошкоджень при технічному обслуговуванні
- Ергономічний курок з плавним приємним ходом, чудово реагує на силу Вашого натискання
- Прорезинене руків'я забезпечить міцний хват руки та не дасть висковзнути в найвідповідальніший момент
- В комплекті із штуцером та баночкою мастила
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пневмогайковерта | Пістолетний |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1200 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка






