
Кoмплeкт підcтaвoк під мaшину з упорною п'ятою JCB Tools 3т (2шт) JCB-TH53013
1 800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 56957
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект автомобільних підставок з вантажопідйомністю 3 тонни (на пару) представляє собою додатковий інструмент опори для підтримання транспортного засобу на потрібній висоті. Використовується в роботі з різними видами домкратів, підйомників і т.п.
Основні особливості та переваги:
- Стопорний штифт прикріплений до основи за допомогою ланцюга для надійної фіксації храповика
- Декілька спеціальних отворів для штифтів для регулювання потрібної висоти
- Надміцна сталева конструкція, що вкрита довговічним антикорозійним покриттям
- Суцільна упірна п'ята запобігає небажаному сходженню звалюванню в асфальт чи ґрунт
- Підставки мають широку основу, яка забезпечує їхню стійкість і запобігає перекиданню.
- Продаються та використовуються тільки в парі
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 310 мм |
| Висота підхоплення | 478 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



