
Кoмплeкт підcтaвoк під мaшину JCB Tools 3т JCB-TH53003E
1 890 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 56959
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект автомобільних підставок з вантажопідйомністю 3 тонни (на пару) представляє собою додатковий інструмент опори для підтримання транспортного засобу на потрібній висоті. Використовується в роботі з різними видами домкратів, підйомників і т.п.
Основні особливості та переваги:
- Стопорний штифт з вбудованою противагою для надійної фіксації храповика на потрібній висоті
- Міцна зварена конструкція, що вкрита довговічним антикорозійним покриттям
- Храповик з ковкого чавуну, що стійкий до зовнішніх впливів та зношування і має чудові ливарні властивості
- Два рівні блокування храповика зі стопорним штифтом, що збільшує стійкість та надійність при використанні
- Збільшена площа ніжок запобігає небажаному сходженню звалюванню в асфальт чи ґрунт
- Підставки мають широку основу, яка забезпечує їхню стійкість і запобігає перекиданню.
- Продаються та використовуються тільки в парі
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 303 мм |
| Висота підхоплення | 438 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴



