
Домкрат підкатний гідравлічний JCB Tools 2,5т JCB-TH32515
7 590 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56952
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 2.5 тонни представляє собою високоефективний інструмент для підняття транспортних засобів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи. Головною особливістю даної моделі є наднизька конструкція профілю.
Висота підхвату в 75 мм дозволяє працювати з автомобілями з наднизьким кліренсом.
Основні особливості та переваги:
- Професійна двопоршнева конструкція насосу забезпечує швидке та ефективне підняття без додаткових зусиль
- Швидка фіксація висоти надає ефективності та точності в роботі
- Система контрольованого плавного опускання, що гарантує безпеку Вам та автомобілю при зниженні висоти
- Гумова накладка захищає автомобіль від подряпин та деформацій
- Поворотні сідло та задні колеса сприяють легкому маневруванню та точному позиціонуванню в обмежених просторах
- Система перепуску гідравлічної оливи захищає плунжер від надмірного витягування
- Ручка для зручного транспортування
- Надміцна сталева конструкція з довговічним покриттям
- Спеціальний профіль, що підходить для легкових автомобілів із низьким кліренсом
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перенавантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 505 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 28.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 353 мм |
| Довжина | 738 мм |
| Висота | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴





