
Манометр перевірочний циферблатного типу PCL DPG1H08
1 820 ₴
- В наявності
- Код: DPG1H08
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
подвійна градуйована шкала
гумовий бампер для поглинання удару
точний та легкий для читання циферблат
| Параметр | Значение |
|---|---|
| діапазон вимірів | 0 - 12 бар |
| діапазон вимірів | 0 - 170 psi |
| діаметр манометра | 63 мм |
| точність вимірів | 0,1 бар / 2 psi |
| довжина шлангу | 60 см |
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PCL |
| Країна виробник | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴

