Опис:
Ліхтар світлодіодний (Micro USB 5V) TOPTUL JJAT0105.
Особливості:
-
Матеріал корпусу: ударостійкий нейлон;
- 30 шт. світлодіодів: 20000MCD/кожен;
- Літієва батарея: 3,7 В / 2600 мАч (літій-іонна);
- Максимальний робочий час: близько 4 - 5 годин;
- Час зарядки: близько 4 - 5 годин;
- Вага (лампа і акумулятор): 205 р.
| Акумулятор ліхтаря: | 3,7 V/2.6 A(Li-Ion) |
| Мах час роботи від акумулятора: | 4-5 год |
| Час зарядки акумулятора: | 4-5 ч. |
| Температура зберігання: | від -20°C до 70°C |
| Робоча температура: | від -5°C до 50°C |
| Напруга зарядки: | AC100 ~ 240V 50 / 60Hz |
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴




