Опис:
✔Пристрої MaxiTPMS є кращим рішенням для майстрів з шиномонтажу, пропонуючи повне сервісне обслуговування, швидке налаштування і необхідну технічну підтримку!
✔Діагностичний сканер Autel MaxiTPMS TS508 - нове покоління діагностики та обслуговування систем TPMS. Прилад розроблений спеціально для читання, активації і програмування датчиків TPMS, контролю працездатності системи TPMS автомобіля. Для поліпшення і збільшення швидкості робіт пропонується, на вибір, дві опції: Quick Mode (швидкий режим) і Advanced Mode (Розширений режим). TS508 дозволяє обслуговувати одночасно 8 датчиків.
Основні особливості MaxiTPMS TS508
Режими роботи
✔Швидкий режим: базові функції для перевірки і програмування МХ-датчиків.
✔Розширений режим: повної функціонал для перевірки, діагностики, програмування і перепрограмування МХ-датчиків.
Програмування MX-датчиків
✔MaxiTPMS TS508 може запрограмувати AUTEL MX-датчик з допомогою 4-х варіантів програмування:
- Копіювати з активації (зчитування ID датчика).
- Копіювати вручну (ручне введення ID датчика)
- Автоматичне створення 1-16.
- Копіювати з OBD
Зчитування стану TPMS
✔Зчитування ідентифікаційного коду датчика TPMS
✔Перевірка відповідності ID датчика і ID блоку ECU
✔Читання і усунення кодів несправностей ECU
✔Можливість перегляду докладного опису несправностей.
Технічні характеристики:
✔Дисплей: кольоровий TFT дисплей (320х240)
✔Харчування: 3,7 В літій-полімерна батарея, 3200 мАг
✔Робоча температура: від 0 ° C до 50 ° C
✔Температура зберігання: від -20 ° C до 70 ° C
✔Габарити: 215 мм х 105 мм х 37 мм
✔Вага: 0,39 кг
Функціональні можливості в системі TPMS
✔Можливість активувати сенсори TPMS
✔Повноцінна діагностика системи TPMS одним кроком
✔Зчитування ID датчика TPMS і копіювання цього ID в MX-датчик
✔Ручне введення ID датчика TPMS в MX-датчик
✔Програмування за допомогою автоматичного зчитування ID датчика
✔Перепрограмування по OBD
✔Підтримка частот сигналів 315 Мгц і 433 Мгц
✔Звукова і візуальна індикація працездатності датчиків
✔Вбудований літій-полімерний акумулятор
✔Можливість збереження історії тестів
✔Оновлення через інтернет за допомогою USB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,39 кг |
| Габарити | 215 мм х 105 мм х 37 мм |
| Дисплей | кольоровий TFT дисплей (320х240) |
| Харчування | 3,7 В літій-полімерна батарея, 3200 маг |
| Робоча температура | від 0 °C до 50 °C |
| Температура зберігання | від -20 °C до 70 °C |
- Ціна: 27 234 ₴





