Опис:
✔Діагностичний автосканер для автомобілів Autel MaxiSys MS906BT зроблений спеціально для середніх СТО і СТО вищого рівня.
MaxiSys MS906 і MaxiSys MS906BT в чому різниця?
✔Версія MaxiSys MS906BT створена для тих, хто хоче більшої продуктивності та функціональності від своєї діагностичної системи.
Що дасть версія MS906BT в порівнянні з MS906?
✔Розширені функції кодування, що дозволяє виконувати кодування електронних блоків при заміні елементів системи, мати доступ до розширених налаштувань під клієнта в блоках BCM і т. д.;
✔Новий VCI модуль з підсвічуванням для пошуку діагностичного роз'єму і бездротової діагностикою по Bluetooth.
✔Підтримку розширення функцій за рахунок підключення модуля осцилографа і видеоэндоскопа.
✔В два рази більше часу роботи без підзарядки, за рахунок ємності АКБ 10 000mAh у MS906BT проти 5 000 mAh у версії MS906.
Розширена функціональність MaxiSys MS906
✔MaxiSys MS906BT побудований на платформі Топової моделі Autel MaxiSys MS908 Pro, яка є самим функціональним мультімарочний автосканером в світі на сьогоднішній день. Маючи, MS906BT Ви зможете виконувати не тільки базові процедури (читання і стирання помилок, опитування параметрів і активації), але робити СПЕЦІАЛЬНІ ФУНКЦІЇ (ДИЛЕРСЬКІ ФУНКЦІЇ). Вам в більшості випадків не доведеться відправляти клієнта до дилера і втрачати гроші.
Що ми розуміємо під спеціальними функціями?
✔Спеціальні тести (тест блоки)
✔Адаптації та ініціалізації (навчання) після зняття, очищення та заміни елементів систем
✔Сервісні процедури
✔Параметри автомобіля під користувача
✔Кодування ECU
Русифікація
✔Автосканеры MaxiSys мають найвищий відсоток русифікації (73%) серед автосканер іноземного виробництва. Для русифікації використовується тільки професійні автомобільні перекладачі.
Універсальність
✔Автосканеры MaxiSys дозволяють працювати з усіма марками представленими на території України. На даний момент 76 марок поставляється в базовому комплекті.
Зручність і комфорт в роботі
✔Autel піклується про зручність користувача, щодня адаптуючи та покращуючи програмне забезпечення.
- Функція AutoVIN – автопределение моделі та марки автомобіля в один клік
- Швидкий опитування систем – будь-який автомобіль і будь-яка марка може бути опитана на наявність помилок у всіх системах всього за кілька секунд.
- Інформаційні підказки – спеціальні функції супроводжуються докладними інструкціями російською мовою, що дозволить виконувати процедури без помилок.
Унікальна гарантія
✔Автомобільні сканери MaxiSys і MaxiDAS DS808 PRO забезпечені унікальною гарантією на території України.
- У випадку гарантійного відмови в перші 3 місяці експлуатації автосканер буде замінений на новий;
- У випадку гарантійного відмови з 3-го місяця видається підмінний автосканер Autel;
- З 2018 року на всі автосканеры Autel поширюється гарантія 2 роки.
Комплектація:
✔Autel MaxiSys MS906BT – 1 шт.
✔Адаптер питания AC\DC – 1 шт.
✔Кейс для хранения и транспортировки прибора – 1 шт.
✔Кабель для работы от прикуривателя – 1 шт.
✔Кабель с зажимами для питания от АКБ – 1 шт.
✔Mini-USB кабель – 1 шт.
✔Главный кабель OBD-II – 1 шт.
✔MaxiVCI – 1 шт.
✔Компакт диск CD – 1 шт.
✔VW/Audi 2+2 – 1 шт.
✔Benz – 38 – 1 шт.
✔Mitsubishi+Hyundai – 12+16 – 1 шт.
✔Kia-20 – 1 шт.
✔Benz-14 (только для европы) – 1 шт.
✔Chrysler-16 – 1 шт.
✔BMW – 20 – 1 шт.
✔GM/Daewoo-12 – 1 шт.
✔Nissan-14 – 1 шт.
✔Honda-3 – 1 шт.
*Завод-виробник залишає за собою право змінювати комплектацію без узгодження з покупцем. Звіряйте комплект поставки з листом комплектації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 10,000 mAh 3.7v Li-Po акумулятор з підтримкою зарядки від 12V |
| Вага | 1.05 кг |
| Дисплей | 8.0" 1024 x 768 LED Ємнісний сенсор |
| Звук | Мікрофон, динамік, роз'єм 3.5 mm |
| Камера | 8.0 Mpx, Автофокус зі спалахом |
| Операційна система | Android™ 4.4.2 KitKat |
| Пам'ять | 32GB ROM та 2GB RAM |
| Споживана потужність | 5W |
| Процесор | Samsung Exynos Hexa-Core Processor (1.3 GHZ + 1.7 GHZ) |
| Робоча температура | -10 до + 55°C |
| Розміри Д*Ш*В | 270.8 мм *176.0 мм * 36.0 мм |
| Сенсори | Гравітаційний акселерометр і датчик навколишнього освітлення |
| Температура зберігання | -20 до 70°C |
- Ціна: 105 020 ₴



