-20%

Шліфувальний блок-ракель Aquastar 125x60x12 мм Mirka 8392202011
599,04 ₴
479,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8392202011
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гнучкий шліфувальний брусок 125x60x12 мм, що підходить для шліфувального паперу Aquastar.
МАГАЗИН LAVADO офіційний дилер продукції Mirka.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте у менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479,23 ₴

