Опис:
Італійський апарат високого тиску з підігрівом води Annovi Reverberi HOT 2015 N .
✔Поршневий триплексний насос з керамічними плунжерами.
✔Латунна голова насоса.
✔Автоматичний байпасний клапан.
✔Вбудоване регулювання тиску.
✔Всмоктування вбудованого миючого засобу.
✔Затримка відключення котла.
✔Трифазний двигун великої потужності з тепловим захистом.
✔Вертикальний котел з нержавіючої сталі, функція охолодження котушки, що приводиться в рух незалежним електродвигуном, подвійна нагрівальна котушка з вогнетривким цементним підставою.
✔Термостат.
✔10-метровий електричний кабель.
✔Дизельний бак 15 л з розвантажувальної пробкою.
✔Бачок для миючого засобу 0,8 л.
✔Фільтри для води і дизельного палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Annovi Reverberi |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна продуктивність | 900 л/год |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Захист від накипу, Бак для води, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Підігрів води, Двигун внутрішнього згоряння, Захист від перегріву, Функція автовідключення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 140 град. |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0.8 л |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 980 |
- Ціна: 205 920 ₴


