Опис:
Бойлер дизельний для АВД призначений для підігріву води під тиском відразу після виходу з Апарату Високого Тиску (500 Бар). Таким чином при підключенні бойлера ваш апарат високого тиску без функції підігріву води зможе видавати гарячу воду під тиском. Застосування бойлера для апарату до 500 бар допоможе поліпшити можливості і якість очищення завдяки гарячій воді під тиском. Комплектуючі зроблені в Італії.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Annovi Reverberi |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 500 бар |
| Максимальна продуктивність | 1260 л/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Підігрів води, Захист від накипу, Двигун внутрішнього згоряння, Автовідключення при відсутності води, Функція автовідключення, Запобіжний клапан, Колеса, Захист від перегріву, Бак для води |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура нагріву води | 140 град. |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 410 см |
| Обсяг бака (л) | 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 160 ₴


