Опис:
Мобільний апарат надвисокого тиску «Star Jet AR500» комплектується помпою і двигуном італійського виробництва, перепускним клапаном (байпас), водяним фільтром ,шлангом 10м. і пістолетом зі стандартною розпилювальної форсункою (роторна форсунка – опція). Апарат дуже компактний – його довжина 835 мм, ширина - 415 мм,
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте у менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Annovi Reverberi |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 500 бар |
| Максимальна продуктивність | 1200 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Функція автовідключення, Автовідключення при відсутності води, Захист від перегріву, Запобіжний клапан |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1450 об/хв |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Вага | 115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 835 см |
| Споживана потужність (кВт) | 5.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 200 ₴


