
Домкрат підкатний гідравлічний JCB Tools 3т JCB-TZA830003
11 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59877
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкотний гідравлічний домкрат вантажністю 3 тонни є високоефективним інструментом для підіймання легкових автомобілів з урахуванням вимог безпеки й ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена, щоб забезпечити плавну та точну роботу. Головною особливістю цієї моделі є наднизькопрофільна конструкція. Висота підхоплення 75 мм дає змогу працювати з автомобілями з наднизьким дорожнім просвітом.
Основні характеристики та переваги:
- Професійна двопоршнева конструкція насоса забезпечує швидке й ефективне підіймання без додаткових зусиль
- Швидка фіксація висоти підвищує ефективність і точність роботи
- Керована система плавного опускання для гарантування безпеки вас і автомобіля під час спуску
- Гумова накладка захищає автомобіль від подряпин і деформацій
- Поворотне сідло та задні колеса полегшують маневрування і точне позиціювання в обмеженому просторі
- Система пропуску гідравлічної оливи захищає плунжер від надмірного витягування.
- Міцна сталева конструкція: забезпечує довговічність і стійкість під час використання.
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перевантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 508 мм |
| Висота підхоплення | 75 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 353 мм |
| Довжина | 738 мм |
| Висота | 156 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картона упаковка





