
Домкрат підкатний гідравлічний JCB Tools 5т JCB-TR50001JP
11 990 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 58125
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкатний гідравлічний домкрат з вантажопідйомністю 5 тонн представляє собою високоефективний інструмент для підняття легкових автомобілів з врахуванням вимог безпеки та ергономіки. Його конструкція ретельно розроблена для забезпечення плавної та прецизійної роботи. Завдяки особливій конструкції, дана модель здатна працювати з автомобілями з низьким кліренсом, а також підіймати вантаж на висоту до 550мм, що підійде для обслуговування більш високих транспортних засобів.
Основні особливості та переваги:
- Професійна двопоршнева конструкція насосу забезпечує швидке та ефективне підняття без додаткових зусиль
- Швидка фіксація висоти надає ефективності та точності в роботі
- Система контрольованого плавного опускання, що гарантує безпеку Вам та автомобілю при зниженні висоти
- Гумова накладка захищає автомобіль від подряпин та деформацій
- Подовжений корпус забезпечує додаткову стійкість при підйомі
- Поворотні сідло та задні колеса сприяють легкому маневруванню та точному позиціонуванню в обмежених просторах
- Система перепуску гідравлічної оливи захищає плунжер від надмірного витягування
- Ручка для зручного транспортування
- Магнітний піддон, як міні органайзер для невеликих запчастин, всередині домкрату
- Надміцна суцільна сталева конструкція з довговічним покриттям
- Вбудований запобіжний клапан забезпечує надійний захист від перенавантаження
НАША КОМПАНІЯ LAVADO офіційний представник JCB Tools в Україні.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCB |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 550 мм |
| Висота підхоплення | 90 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 990 ₴



