Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastercool |
| Країна виробник | США |
| Тип | Трубозгинач |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Труборез | 1/8 до 1-1/8" |
| Рімер | 3/16 до 1-1/2" |
| Застосування | в холодальному обладнанні |
| Насадки | 8, 10, 12, 14, 16, 18 і 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴



Відправка з 01 травня 2026