Опис:
✔Рішення для майстрів-приймальників і автомеханіків від Autel.
Спеціальний автосканер для майстрів-приймальників і автомеханіків.
Навіщо MaxiCheck майстра приймальника?
✔Сучасна приймання немислима без автосканер. Але більшість автосканер створені для діагностів і перевантажені функціоналом, що потребують спеціальних знань.
✔MaxiCheck оснащений тільки тими функціями, які необхідні для майстрів-приймальників, що виключає ймовірність пошкодження автомобіля із-за некоректних дій. MaxiCheck аргументовано дозволить збільшити середній чек та запропонувати додаткові послуги з ремонту на підставі даних короткого тесту.
Навіщо MaxiCheck атомеханику?
✔Практично всі операції, пов'язані з технічним обслуговуванням автомобіля, вимагають використання автосканер. Як правило, для виконання цих простих процедур залучають дорогого діагноста.
✔Наш MaxiCheck MX808 дозволить більше не відволікати діагноста від роботи при проведенні скидання сервісних інтервалів, розведення колодок, здійсненні адаптацій датчика рульового колеса. Ми створили інтерфейс, який дозволить будь-якому автомеханіку з легкістю виконувати ці процедури самостійно.
Відмітні особливості Autel MaxiCheck MX808
✔AutoVIN – автоматичне визначення марки і моделі автомобіля по VIN-номеру.
✔Швидкий тест – функція дозволяє одним кліком провести опитування всіх електронних систем автомобіля на наявність несправностей.
✔Сервісні процедури – всі сервісні процедури доступні в базовому меню і максимально доступні для автомеханіків.
✔Сучасний дизайн і продуктивність планшета – дозволять створити професійний імідж майстра приймальника в роботі з клієнтом.
✔Операційна система Android – дозволить використовувати автосканер в якості планшета, майстер-приймальник зможе фіксувати дані і побажання клієнта з подальшою відправкою інформації на сервер СТО.
Якщо ви шукаєте надсучасний портативний діагностичний автосканер, то Autel MaxiCheck MX808 - ваш ідеальний вибір. Прилад володіє швидким чотирьохядерним процесором, що забезпечує максимальну зручність і швидкість діагностики. Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс спрощує використання пристрою за допомогою 7-дюймового сенсорного дисплея, що відображає картинку якості 1024x600 (дозвіл екрану).
Застосовність:
✔Росія: ВАЗ, ГАЗ, ІЖ, КАМАЗ, МАЗ, ПАЗ, СеАЗ, УАЗ, ЗАЗ
✔Європа: EU Ford, Renault, Abarth, Alfa Romeo, Bugatti, Opel, Vauxhall, Saab, Land Rover, Jaguar, Mercedes Benz, Mercedes Benz Sprinter, Maybach, Smart, Porsche, Volvo, VW, Audi, Bentley, Seat, Skoda, Lancia, Lamborghini, BMW, MINI, VW CV, Citroen, VW LT3, DACIA, Fiat, Peugeot, Maserati
✔Японія: Honda, Suzuki, Isuzu, Acura, Nissan, Infiniti, Toyota, Lexus, Scion, Mitsubishi, Subaru, Mazda, Nissan GTR
✔Корея: Hyundai, Kia, SsangYong, DAEWOO, Samsung
✔Китай: Brilliance, Geely, Emgrand, Lifan (Eng), Great Wall, BYD, DFSK (Eng), DongFeng (Eng), Chery, Foton (Eng), BAIC (Eng), Zotye (Eng), MG (Eng), Maxus (Eng)
✔США: Chrysler, Jeep, GM, Dodge, Ford
✔Індія: Mahindra (Eng), Tata (Eng)
Основні функції Autel MaxiCheck MX808:
✔Читання / очищення кодів всіх доступних систем;
✔Зручне відображення поточних даних у тексті, графіку і аналоговому режимі;
✔Технологія Auto VIN дозволяє автоматично отримувати інформацію про марку автомобіля, моделі та року випуску у найкоротші терміни;
✔Звільнення стоянкового гальма після заміни;
✔Підтримка функцій IMMO;
✔Підтримка примусової регенерації DPF і регулювання форсунок;
✔Скидання датчика кута повороту керма (SAS);
✔Скидання пробігу та інтервалів обслуговування;
✔Підтримка роботи з TPMS;
✔Підтримка реєстрації та скидання батареї.
Комплектація:
✔Пристрій MaxiCheck MX808 – 1 шт.
✔Зовнішній силовий USB адаптер – 1 шт.
✔Брошура – 1 шт.
✔Кейс – 1 шт.
✔Керівництво користувача – 1 шт.
✔Головний кабель – 1 шт.
✔Кабель Mini USB – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо вхід/вихід | немає/зумер |
| Вага | 788 р |
| Вологість повітря для робочого стану | 5% - 95% |
| Вхідна напруга для зарядки батареї | 5 В/1.5 A |
| Габарити | 238 мм x 149 мм x 36 мм |
| Дисплей | 7-дюймовий рідкокристалічний ємнісний сенсорний екран з роздільною здатністю 1024x600 |
| Операційна система | 4.4.4 Android |
| Пам'ять | 32 ГБ |
| Живлення і акумулятор | 3.7 В / 3200 маг літій-полімерний акумулятор; Зарядка через блок живлення 5 В постійного струму |
| Підтримувані протоколи | ISO9141-2, ISO14230-2, ISO15765, K/L-Line, Flashing Code, SAE-J1850 VPW, SAE-J1850 PWM, ISO11898 (Highspeed, Middlespeed, Lowspeed і Singlewire CAN, відмовостійкий CAN), SAE J2610, GM UART, UART Echo Byte Protocol, Honda Diag-H Protocol, TP2.0, TP1.6 |
| Порти | Mini USB 2.0, USB 2.0, Wi-Fi, Micro SD (до 32GB) |
| Тривалість роботи від батареї | близько 4,5 годин без перерв |
| Процесор | Cortex-A9 (1.5 GHz) |
| Робоча температура | від -10 до + 60°C |
| Сенсори | Датчик освітленості для автоматичного регулювання яскравості |
| Температура зберігання | від -20 до 70°C |
| Енергоспоживання | 500 мА (Екран на середньої яскравості, Wi-Fi включений) 3.7 В |
- Ціна: 26 700 ₴





