
Електрична роторно-орбітальна шліфувальна машина з чохлом LEROS 950CV 225мм орбіта 5.0 Mirka MIW9502022B
104 676 ₴
- В наявності
- Код: MIW9502022BA
+380 (99) 006-71-75
- +380 (63) 410-97-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Унікальна безщіткова шліфувальна машина для стін і стелі. Легка вага менш ніж 3,5 кг означає, що шліфувальний верстат можна використовувати триваліший час із великим комфортом.
Особливості:
- Mirka® LEROS — це перша шліфувальна машина для стін із гнучкістю 180° на шліфувальній головці, яка допомагає оператору досягати поверхонь під найкращим кутом і забезпечує більш ергономічне робоче положення.
- Випадковий орбітальний рух дає точну відповідь на рухи оператора.
- Спеціальна конструкція шліфувальної головки та шліфувальна тарілка дає змогу працювати дуже близько до кутів і країв.
- Крім того, точка фіксації шліфувальної головки розташована близько до поверхні, що стабілізує процес шліфування.
- Зв'язок Bluetooth пропонує додаткові функції через застосунок myMirka, допомагаючи вам відстежувати вібрацію, швидкість і дані про використання.
- До комплекту входить практична сумка для перенесення.
МАГАЗИН LAVADO офіційний партнер продукції Mirka.
Увага! Ціна може змінюватися залежно від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Споживана потужність (Вт) | 350 |
| Рівень вібрації (м/с2) | 2.5 |
| Орбіта (мм) | 5 |
| Рівень шуму, LpA (дБ) | 73 |
| Частота мережі (Гц) | 50/60 |
| Розмір колодки (мм) | 225 |
| Швидкість (об/хв) | 4000 - 8000 об/хв |
| Напруга джерела живлення (В змінного струму) | 220-240 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 676 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання + сумка








