Опис:
Це компактний професійний апарат високого тиску без підігріву води, який дуже зручний у роботі і пропонує робочий тиск до 150 бар при максимальній пропускній здатності 500 л/год. Ідеальний варіант як для будинку, так і для сто і невеликих автомийок. Відрізняється високим ресурсом завдяки системі захисту від сухого ходу та надлишкового тиску.
Увага! Ціна може змінюватися в залежності від курсу валют, уточнюйте в менеджерів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Annovi Reverberi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна продуктивність | 500 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води, Ручка для перенесення, Захист від перегріву |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск Мах | 150 bar |
| Потужність (Об/хв) | 2800 |
| Споживана потужність (kw) | 2.5 |
| Настінне кріплення | 36-0140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 140 ₴







